10 października 2023

Chłopak z gitarą i piękna jesień - sesja plenerowa

Sesja dziecięca w jesiennym plenerze w okolicach Działdowa

 

Jesień to magiczny czas, pełen kolorów i nastrojowych krajobrazów i doskonały moment na zorganizowanie sesji zdjęciowej dla naszych pociech. Tym razem przed moim obiektywem główną rolę grał chłopak z gitarą w urokliwym plenerze. Przed Wami Tymek, mój dziesięcioletni syn :).

 

Sesje plenerowe są idealnym wyborem, gdy chcemy uwiecznić naturalne piękno dzieci oraz oddać niepowtarzalny klimat danego miejsca. Jesienny plener pełen złotych liści, malowniczych drzew i ciepłego światła stwarza wyjątkową atmosferę, która doskonale współgra z motywem gitarzysty.

 

Zdjęcia tego typu są nie tylko piękne, ale również pełne emocji i wyjątkowych momentów. Jeśli Wasze dziecko jest młodym muzykiem, to naprawdę warto jest stworzyć mu niezapomnianą  pamiątkę w postaci sesji. Jeśli podoba się Wam klimat moich zdjęć to zapraszam przed mój obiektyw - fotografuję  głównie w okolicach Działdowa i Mławy. 
 

Jak przygotować się do sesji?

Przede wszystkim, pamiętajmy o wygodnym ubraniu dla dziecka. Ważne jest, aby maluch czuł się swobodnie i mógł swobodnie poruszać. Wybierając plener, warto zwrócić uwagę na miejsce, które ma dla nas jakieś znaczenie, może to być ulubiony park, las czy ogród - wspólnie ustalimy jakie miejsce i pora będą najlepsze. Ważnym elementem jest również instrument - gitara jak powyżej lub inny piękny instrument, na którym gra Wasze dziecko. 

 Warto zainwestować w taką sesję, aby stworzyć niezapomniane wspomnienia!

Słowa kluczowe: fotograf Działdowo, Mława , sesja plenerowa, sesja dziecięca, portret, plener

Social Media