...a tutaj kilka moich przykładowych zdjęć z innych dziedzin fotograficznych  -po więcej odsyłam na mój Arcangel gdzie umieszczam zdjęcia "okładkowe". Mam na swoim koncie już trochę okładek książek i stale tworzę również w tym kierunku.

O mnie słów kilka...

     Mam na imię Miłosz, zbliżam się do czterdziestki, jestem mężem, ojcem i bardzo spokojnym, cierpliwym człowiekiem. Moja fotograficzna droga zaczęła się w 2009 roku, a na dobre wciągnąłem się w fotografowanie ludzi po pojawieniu się na świecie mojego pierwszego dziecka. 
   Przez kilka pierwszych lat fotograficznej drogi zajmowałem się głównie fotografią pejzażową i około-przyrodniczą (między innymi makro i abstrakcjami ), obecnie specjalizuję się w fotografii rodzinnej i dziecięcej, oraz tworzeniem grafik i kompozytów. Od ponad 10 lat współpracuję z bankami zdjęć, między innymi z Shutterstock.
       Moją pasją jest uwiecznianie pięknych chwil i emocji. Zdaję sobie sprawę, jak ważne są dla nas wspomnienia, dlatego staram się uwiecznić je w najlepszy i piękny sposób. 
Fotografuję głównie dzieci i rodziny, wykonuję również sesje ciążowe i portretowe dorosłych. Praktycznie wszystkie zdjęcia tworzę w mojej małej, malowniczej miejscowości na styku Mazur i Mazowsza, uwielbiam każdą porę roku za jej kolory, niepowtarzalność, która nadaje zdjęciom tego „czegoś”.  Zdjęcia to nie tylko modele, to natura, kolory, światło zachodzącego słońca - fotografuję tylko w plenerze i dbam o to by kadr był wypełniony pięknem, wykorzystuję do tego doświadczenie i "czucie światła" zdobyte już w pierwszych latach mojej fotografii.
     Bardzo dbam o estetykę i klimat na na moich fotografiach, staram się uwiecznić Wasze piękno w najlepszym świetle, a następnie korzystam z różnorodnych technik, aby stworzyć unikalne i wyróżniające się fotografie.
    Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, pełnoklatkowych aparatach i obiektywach z najwyższej półki, bardzo pasjonuję się również fotoedycją, moje zdjęcia są zawsze dopracowane. Zapraszam Ciebie i Twoją rodzinę na sesje plenerowe w moim wykonaniu

 

Social Media