15 czerwca 2023

Morskie opowieści 

Dziś relacja z krótkiego wypadu nad morze.

 

Plener nad morzem, choć pochmurny, potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę, która uwieczniona na zdjęciach będzie przypominać nam o tych szczególnych momentach.

 

Chmury odbijające promienie słońca tworzą niepowtarzalną aurę, która nadaje zdjęciom niepowtarzalnego charakteru. Dlatego nawet pochmurny dzień ciepłego lata warto wykorzystać na sesję zdjęciową.

 

Podczas sesji dziecięcej na plaży warto skorzystać z naturalnego otoczenia. Ważne jest również wykorzystanie odpowiedniego sprzętu fotograficznego, który podkreśli magię chwili i uchwyci wszystkie detale, na moim pokładzie znajdują się na szczęście pełna klatka Canona i głównie portretowe obiektywy z serii L - z takim sprzętem damy radę :) Należy jeszcze tylko zadbać o ustawienie modeli i poszukać spokojniejszej okolicy tak by mieć spokojne tło na zdjęciach.

 

Jeśli marzysz o niezapomnianej sesji dziecięcej na plaży, warto zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zadba o piękne kadry i emocje. Dzięki temu będziesz mieć nie tylko piękne zdjęcia, ale także wspomnienia na całe życie - jak zwykle jestem do usług i nad morze również mogę dojechać na sesję z Wami.

 

Słowa kluczowe: fotograf Działdowo, fotograf Mława, fotografia plenerowa, fotografia portretowa, fotografia dziecięca, fotografia rodzinna.

Social Media